Du er her:

Ansatte skoleåret 2017/18

 

TELEFONLISTE HUNSTAD UNGDOMSSKOLE

 

NAVN 

Hjemmeside: http://hunstadu.bodo.kommune.no

 

INTERN

 

7555 +

MAIL

SENTRALBORDET

6430

hunstad.ungdomsskole@bodo.kommune.no

 

Rektor

Kurt Danielsen

 

6431

 

kurt.danielsen@bodo.kommune.no

Inspektør

Cecilie Fjærli

 

6432

cecilie.fjaerli@bodo.kommune.no

Rådgiver

Kirkfjell, Ann Helen

6433

 

ann.helen.kirkfjell@bodo.kommune.no

 

Driftsleder

Hanne Thomassen

 

6430

 

hanne.thomassen@bodo.kommune.no

Assistent:

Boye Eilertsen

 

6440

boye.eilertsen@bodo.kommune.no

bo.ei@online.no

PPT

Aina Jakobsen

 

6434

 

aina.jakobsen@bodo.kommune.no

Logoped   Jorunn Wik

6061

jorunn.wik@bodo.kommune.no

Helsesøster man, tirs og tor
kl 8.30 - 15.00  

Kari Svendheim 

 

6471

 

kari.svendheim@bodo.kommune.no

 

Svømmebassenget på Hunstad ungdomsskole

6469

Nødnummer ved uhell:113
Legevakt: 755 57000
Innstranda legekontor:  755 16011
( 08.00 - 15.00 )

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LÆRERE:

 

 

Tedd Andreassen

6455

tedd.einar.andreassen@bodo.kommune.no

Ingeborg Sommernes Andersen

6455

ingeborg.sommernes.andersen@bodo.kommune.no

Knut Arne Bogen

6454

knut.arne.bogen@bodo.kommune.no

Vanja Eidissen

6452

vanja.eidissen@bodo.kommune.no

Hege Eriksen

6451

hege.eriksen@bodo.kommune.no

Line  Roberg Fygle

6454

line.fygle@bodo.kommune.no

Heidi Hansen

6455

heidi.hansen@bodo.kommune.no

Stian Hanssen

6454

stian.hanssen@bodo.kommune.no

Trine Haugen (NEWTON)

6452

trine.haugen@bodo.kommune.no 

Aksel Johan Hegrem

6452

aksel.johan.hegrem@bodo.kommune.no

Arne Helness

6453

arne.helness@bodo.kommune.no

Daniel Holand (NEWTON)

6453

Simon Roy Hughes

6456

simon.r.hughes@bodo.kommune.no

Inger Lise Jakobsen

6452

inger-lise.jakobsen@bodo.kommune.no

Liv Sigrid M. Jensen

6453

liv.sigrid.jenssen@bodo.kommune.no

Vivi Karlsen

6455

vivi.karlsen@bodo.kommune.no

Eva Kielland

6454

eva.kielland@bodo.kommune.no

Ron Walter Knutsen

6453

Ron.Walter.Knutsen@bodo.kommune.no

Bente Lillevoll

6456

bente.lillevoll@bodo.kommune.no

Tore Markussen

6551

tore.markussen@bodo.kommune.no

Bent Nikolaisen

6454

bent.nikolaisen@bodo.kommune.no

Kristin Kvamme Pettersen

6454

kristin.kvamme.pettersen@bodo.kommune.no

Leif-Ingar Pettersen

6451

leif.ingar.pettersen@bodo.kommune.no

Trond Åge Rengård

6456

trond.aage.rengaard@bodo.kommune.no

Lisbeth Råbakk

6455

lisbeth.raabakk@bodo.kommune.no

Line Birgitta Schistad

6452

line.birgitta.schistad@bodo.kommune.no

Kristin Skråmm

6451

kristin.skramm@bodo.kommune.no

Gro Solvoll

6456

gro.solvoll@bodo.kommune.no

Andreas Sleipnes

6455

andreas.sleipnes@bodo.kommune.no

Irene Stegen

6452

irene.stegen@bodo.kommune.no

Anita Strømsnes

6453

anita.stromsnes@bodo.kommune.no

Margrete Opheim Sund

6455

margrete.opheim.sund@bodo.kommune.no

Kristin Sætrum

6456

kristin.saetrum@bodo.kommune.no

Gry Tverrbakk

6452

gry.tverbakk@bodo.kommune.no

Gøril Tømmerberg Tvenning

6456

goeril.toemmerberg.tvenning@bodo.komm

Pedrikke Votvik

6454

pedrikke.votvik@bodo.kommune.no

Georg Waller, faglærer

6452

georg.waller@bodo.kommune.no

Linn Kristin Bremnes, faglærer

6452

Linn-Kristin.Bremnes@bodo.kommune.no

 

LÆRERASS.

 

 

Hans Erling Thoresen

6451

he.thoresen@epost.no

Carina Hugdal

6451

carinahugdal@bodo.kommune.no

Sindre Sanvin, miljøterapeut

6452

Gro Skagstad, miljøterapeut

6452

gro.skagstad@bodo.kommune.no

Anne-Line Nybakk, miljøterapeut

6453

Anne-Line.Nybakk@bodo.kommune.no

Iris Rengård

6454

iris.rengård@bodo.kommune.no

 

LÆRERVIKARER:

 

 

Christoffer Skogstad

 

 

Charlotte Edvardsen

 

 

Hanne Angell

   

 

HUNSTAD SKOLE OG KULTURSENTER:

 

 

 


 

 

Fritidsleder Ole-Thomas

6484

 

Vaktmester Raymond Karlsen

6483

mob 45414772

Renholder Vanda Johansen

6445

 

Renholder Abdullahi Saleh

6445

 

Renholder Lillian Jensen

6445

 

Renholder Katharina Schelderup

6445

 

Renholder Kate Arhin

6445