Du er her:

Ansatte skoleåret 2018/19

 

TELEFONLISTE HUNSTAD UNGDOMSSKOLE

 

NAVN 

Hjemmeside: http://hunstadu.bodo.kommune.no

 

INTERN

 

7555 +

MAIL

     

SENTRALBORDET

6430

hunstad.ungdomsskole@bodo.kommune.no

 

Rektor

Kurt Danielsen

 

6431

 

kurt.danielsen@bodo.kommune.no

Inspektør

Cecilie Fjærli

 

6432

cecilie.fjaerli@bodo.kommune.no

Rådgiver

Kirkfjell, Ann Helen

6433

 

ann.helen.kirkfjell@bodo.kommune.no

 

Driftsleder

Hanne Thomassen

 

6430

 

hanne.thomassen@bodo.kommune.no

PPT

Aina Jakobsen

 

6434

 

aina.jakobsen@bodo.kommune.no

Logoped   Jorunn Wik

6061

jorunn.wik@bodo.kommune.no

Helsesøster man, tirs og tor
kl 8.30 - 15.00  

Kari Svendheim 

Anita Johnsen, Psykisk HR

 

6471

 

kari.svendheim@bodo.kommune.no

Anita.johnsen@bodo.kommune.no

Svømmebassenget på Hunstad ungdomsskole

6469

Nødnummer ved uhell:113
Legevakt: 755 57000
Innstranda legekontor:  755 16011
( 08.00 - 15.00 )

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LÆRERE:

 

 

Ingeborg Sommernes Andersen

 

ingeborg.sommernes.andersen@bodo.kommune.no

Knut Arne Bogen

 

knut.arne.bogen@bodo.kommune.no

Vanja Eidissen

 

vanja.eidissen@bodo.kommune.no

Hege Eriksen

 

hege.eriksen@bodo.kommune.no

Line  Roberg Fygle

 

line.fygle@bodo.kommune.no

Heidi Hansen

 

heidi.hansen@bodo.kommune.no

Stian Hanssen

 

stian.hanssen@bodo.kommune.no

Trine Haugen (NEWTON)

 

trine.haugen@bodo.kommune.no 

Aksel Johan Hegrem

 

aksel.johan.hegrem@bodo.kommune.no

Arne Helness

 

arne.helness@bodo.kommune.no

Daniel Holand (NEWTON)

 

Simon Roy Hughes

 

simon.r.hughes@bodo.kommune.no

Espen Solheim  
espen.solheim@bodo.kommune.no
 

Hanne Mørch Jacobsen

 
hanne.morch.jacobsen@bodo.kommune.no

Liv Sigrid M. Jensen

 

liv.sigrid.jenssen@bodo.kommune.no

Vivi Karlsen

 

vivi.karlsen@bodo.kommune.no

Eva Kielland

 

eva.kielland@bodo.kommune.no

Ron Walter Knutsen

 

Ron.Walter.Knutsen@bodo.kommune.no

Bente Lillevoll

 

bente.lillevoll@bodo.kommune.no

Tore Markussen

 

tore.markussen@bodo.kommune.no

Bent Nikolaisen

 

bent.nikolaisen@bodo.kommune.no

Kristin Kvamme Pettersen

 

kristin.kvamme.pettersen@bodo.kommune.no

Leif-Ingar Pettersen

 

leif-ingar.pettersen@bodo.kommune.no

Trond Åge Rengård

 

trond.aage.rengaard@bodo.kommune.no

Lisbeth Råbakk

 

lisbeth.raabakk@bodo.kommune.no

Line Birgitta Schistad

 

line.birgitta.schistad@bodo.kommune.no

Kristin Skråmm

 

kristin.skramm@bodo.kommune.no

Gro Solvoll

 

gro.solvoll@bodo.kommune.no

Andreas Sleipnes

 

andreas.sleipnes@bodo.kommune.no

Anita Strømsnes

 

anita.stromsnes@bodo.kommune.no

Margrete Opheim Sund

 

margrete.opheim.sund@bodo.kommune.no

Kristin Sætrum

 

kristin.saetrum@bodo.kommune.no

Gry Tverbakk Helness

 

gry.tverbakk@bodo.kommune.no

Pedrikke Votvik

 

pedrikke.votvik@bodo.kommune.no

Georg Waller, faglærer

 

georg.waller@bodo.kommune.no

Linn Kristin Bremnes

 

Linn-Kristin.Bremnes@bodo.kommune.no

 

LÆRERASS.

 

 

Hans Erling Thoresen

 

he.thoresen@epost.no

Carina Hugdal

 

carinahugdal@bodo.kommune.no

Sindre Sanvin, miljøterapeut

 

Gro Skagstad, miljøterapeut

 

gro.skagstad@bodo.kommune.no

Anne-Line Nybakk, miljøterapeut

 

Anne-Line.Nybakk@bodo.kommune.no

Iris Rengård

 

iris.rengård@bodo.kommune.no

Terese Farstad, miljøterapeut

  sonja.terese.farstad@bodo.kommune.no

 

LÆRERVIKARER:

 

 

 

 

 

Charlotte Edvardsen

 

 

Hanne Angell

   

 

HUNSTAD SKOLE OG KULTURSENTER:

 

 

 


 

 

Fritidsleder 

6484

 

Vaktmester Raymond Karlsen

6483

mob 45414772

Renholder Vanda Johansen

6445

 

Renholder Abdullahi Saleh

6445

 

Renholder Lillian Jensen

6445

 

Renholder Katharina Schelderup

6445

 

Renholder Kate Arhin

6445